Annetused 

 

Varjupaiga igapäevaseks toimimiseks on annetused väga oluline osa. Selle all me peame põhiliselt silmas küülikute toidu, ravi ja eluasemekulusid.

 

Annetusi on võimalik teha meie arveldusarvele kui ka läbi pangalingi. 

Arveldusarve: MTÜ Rõõmsad Hüpped EE817700771008828131

Pangalingi abil saad vormistada nii püsiannetuse kui ka ühekorde annetuse. MTÜ Rõõmsad Hüpped makseid läbi pangalingi vahendab Maksekeskus AS. 

 

MTÜ Rõõmsad Hüpped on tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirjas. Nimekirjas olevatele ühingutele annetades saavad eraisikud tuludeklaratsiooni tehes tulumaksu tagasi. Ettevõtted saavad annetada tulumaksuvabalt 3% kalendriaasta palgafondist või 10% eelmise aasta kasumist. 

 

Annetuste eest me:

  • katame küülikute toidukulud
  • katame nende ravikulud, mis hõlmavad nii korralisi protseduure (esmane ülevaatus, kastreerimine/steriliseerimine, kiibistamine jne) kui ka erakorralisi visiite kliinikusse
  • tegeleme arendus- ja ehitustegevusega, et luua küülikutele parimad võimalikud elamistingimused
  • korraldame erinevaid kampaaniaid ning projekte küülikute pidamistingimuste ning vajaduste tutvustamiseks
  • katame loomade transpordikulud
Korralisi raviprotseduure ning ülevaatuseid teeme Viljandi Männimäe loomakliinikus pädevate arstide ja abiliste juures, kus paar korda kuus võtab küülikuid vastu ka eksootiliste loomade spetsialist. Kui on aga vajalik erakorraline vastuvõtt, siis ravitakse küülikuid Eesti Maaülikooli loomakliinikus, mis on umbes 1 tunnise sõidu kaugusel meie varjupaigast.
 
Ootame varjupaika aga ka teisi annetusi ja kingitusi küülikutele:
1. Burgess kuivtoit
2. Maiused ja muud küülikutele sobivad mänguasjad. Nt: Selective Naturals suupisted https://minukoer.ee/?s=Selective 
3. Aiapaneelid, hetkel kasutame selliseid aedasid: https://eestiaiad.ee/3d-keevispaneelid/ 
4. Puhtad tekid ja matid, mis on sobilikud küülikutele majades põrandale panna 
5. Erinevad ehitusmaterjalid (kui on 
6. Harjad/kühvlid
7. Põhk
8. Hein
9. Transpordipuurid

Tule vabatahtlikuks!

Meie sooviks oleks leida toredaid vabatahtlikke, et teotada meie tegevust erinevates valdkondades. Kuna lisaks loomade päästmisele on suureks eesmärgiks tegeleda ka teavitustööga ning muuta ühiskonnas suhtumist küülikutesse, siis kõige jaoks ei jää endal alati aega. 

Oluline on ka küülikutega otsesuhtlus, kuid see kindlasti küülikute puhul on pikemaajalisem protsess ning nende usalduse võitmine ei pruugi tulla kergelt. Selleks oleks vaja kannatlikku ja rahulikku inimest, kes seab looma heaolu esikohale. 

Millega meid aidata saab:

  • küülikute elupaikade puhastamine, koristamine
  • loomadega suhtlemine, nende jägimine
  • ehitus- ja remonditööd
  • sotsiaalmeediaga tegelemine, kodulehehaldus jms.
  • kommunikatsioon

Vabatahtlikuks saab tulla täisealine ja enda tegude eest vastutav isik. Lapsed on üldiselt ettearvamatud, lärmakamad ja küülikute jaoks rohkem stressi tekitavad. Seega loomade heaolu meelespidades ei oota me vabatahtlikeks väikeseid lapsi. 

Kirjuta meile

Kui Sul on lisaküsimusi küülikule päriskodu pakkumise osas või soovid rohkem infot küülikute pidamise kohta, siis kirjuta meile. 

Me vastame hea meelega!